Külmaahela pidev ja täpne jälgimine võimaldab reageerida muutustele kiiremini ja ennetada võimalikke temperatuuri tõusust tulevaid kahjusid. Levikom pakub uudset LoRA tehnoloogial põhinevat asjade interneti (IoT) lahendust külmaahela seireks, mis omab seoses seniste lahendustega mitmeid eeliseid:

  • Tuvastada ja ennetada pobleeme – võta 24/7 vastu automaatseid teavitusi ja reageeri proaktiivselt
  • Hoida kokku aega ja raha – automatiseritud süsteem jälgib Sinu eest külmaahelat, ära raiska sellele aega ja raha tehes seda ise
  • Madal maksumus ja lihtne paigaldus – sensorite paigaldamisel ei ole tarvis teha täiendavaid kulutusi infrastruktuurile

Töökindlad ja täpsed temperatuuri ja niiskuse sensorid, mis registreerivad andmeid iga 15 minuti tagant ja reageerivad keskkonna muutusele koheselt. Kasutades uusimaid kaugvõrgu tehnoloogiaid toimivad seadmed patarei toitel autonoomselt kuni 5 aastat, ühenduvad turvaliselt NORAnet võrku ja on lihtsalt paigaldatavad.

Sensorid

 

NORA-X rakendus

Jälgi keskkonda olenemata asukohast kasutades pilveteenustel põhinevaid 24/7 toimivaid andmekogumis- ja seirerakendust ning võta vastu häireteavitusi e-mailile ja SMS-le.

 

Võta meiega ühendust NORA-X Cold Storage Monitoring rakenduse osas: saada email noranet@levikom.ee, helista 6756502 või täida allolev vorm: